Menu

Pro-Line AVYFIT batutas fitnesui su rankena 100 cm

289,00 €

Produkto kodas:Pro-LineAVYFIT

2-3 savaitės


Skersmuo (m): 1
Išlaikomas svoris (kg): 100 kg
Gamintojas: Avyna Trampolines BV, Olandija
Minkštos guminės spyruoklės (ne metalinės) leidžia švelniai pakilti ir nusileisti, o ne šiurkščiai ir staigiai sustoti kaip metalinės, kas itin saugo nugarą ir suteikia mankštai puikių potyrių.
Elastiškas matracas, olandiška kokybė!
Puiki viso kūno treniruotė su itin mažai pastangų, gera savijauta, efektas jaučiamas jau po savaitės!
  • Šokinėjimas ant Pro-Line AVYFIT mini batuto yra smagi, stiprinanti mūsų sveikatą veikla, rūpestingai sauganti nugarą ir padedanti mūsų kūnui. Toks batutas yra unikalus: iki šiol nebuvo tokio puikaus būdo treniruoti kūną taip intensyviai su tiek mažai pastangų. O svarbiausia, kad naudojant šį batutą reguliariai ir ilgą laiką, jūs jausitės atsinaujinę, įgavę šviežių jėgų. Reguliari mankšta ant šio unikalaus batuto ne tik nepalyginamai suaktyvina mūsų medžiagų apykaitą, ji taip pat treniruoja raumenis, suteikia elastingumo tarpslanksteliniams diskams ir sąnariams, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, atpalaiduoja, gerina mūsų koncentraciją ir suteikia organizmui gydomųjų galių savarankiškai įveikti daugelį ligų.
  • Vienas iš trijų europiečių kenčia nuo nugaros skausmų. Dažniausiai taip yra dėl kūno laikysenos deformacijos, mankštos trūkumo, silpnų ar įsitempusių nugaros, kaklo ir pilvo raumenų ir pervargusių tarpslankstelinių diskų. Šokinėjimas ant batuto yra labai geras būdas ištaisyti minėtus trūkumus ir sukurti sveiką ir stiprią nugarą be skausmo. 
  • Pro-Line AVYFIT batutų elastingumas yra svarbus veiksnys, lengvai treniruojant nugaros raumenis. 
  • Elastingi batutų guminiai žiedai šokinėjant išsiplečia ir tai užtikrina, kad jūs visada švelniai pakilsite ir nusileisite, o ne staigiai ir šiurkščiai sustosite po šuolio. Įprastuose metalinių spyruoklių batutuose, metalas nuolat trinasi į metalą, todėl daugelis vartotojų skundžiasi erzinamais triukšmo garsais. Pro-Line AVYFIT batutų guminės spyruoklės išsitempia ypatingai tyliai ir apsaugo nervus tiek jums, tiek jūsų kaimynams.
  • Kiekvienas gali treniruotis ant šių batutų, jie taip pat tinka ir pradedantiesiems. Vaikai, pagyvenę žmonės, vyrai ir moterys, visi mėgsta šiuos ypač lanksčius mini batutus ir naudoja juos pagal savo individualius poreikius ir tikslus. Dėl didelio audinio atsparumo, Pro-Line AVYFIT matracas tinka daugiau sveriantiems žmonėms.

 

Dydis (m) 1
Spalva Juoda, oranžinė
Išlaikomas svoris (kg) 100
Paskirtis Intensyvioms fitneso treniruotėms
Matracas 70 cm skersmens, polipropilenas Permatron, ypač elastiškas
Spyruoklių skaičius (vnt.) 24
Spyruoklių ilgis (mm) 260
Spyruoklės Gumos žiedai
Rėmo aukštis (cm) 34, didelio atsparumo dažytas plieninis rėmas, kojos su guminiais nepraslystančiais amortizuojančiais dangteliais. Rankenos aukštis 1.34m
Pakuotės dydis (cm) 103 x 103 x 11
Pakuotės svoris (kg) 13
Gamyklinė garantija 12 mėn. privačiam naudojimui, 6 mėn. naudojimui sporto klubuose
Gamintojas Avyna Trampolines BV, Olandija
Sandėlyje Nėra
Pristatymas 2-3 savaitės

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvanga: Pro-Line AVYFIT batutas fitnesui su rankena 100 cm

Kaip įvertinti šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Kokybė
Vertė