Menu

Apmokėjimas

Prekes siūlome įsigyti, išsirinkus jums patogesnį būdą.

1. Apmokėjimas naudojant "Paysera" bankinę sistemą:

Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Atsiskaityti per "Paysera" Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB Luminor Bank bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Šiaulių bankas. Prekės pristatomos NEMOKAMAI

2. Apmokėjimas bankiniu pavedimu:

Užsisakyti prekes telefonu, elektroniniu paštu info@batutai.lt, ar per užsakymų krepšelį www.batutai.lt, apmokėti jums atsiųstą elektroniniu paštu išankstinę saskaitą bankiniu pavedimu ir prekes gauti NEMOKAMAI jūsų nurodytu adresu per transporto kurjerius UAB Venipak, UAB DPD Lietuva arba Lietuvos paštą ar paštomatą per keletą dienų.

3. Apmokėjimas grynaisiais pinigais per kurjerį:

Užsisakyti prekes telefonu, elektroniniu paštu info@batutai.lt, ar per užsakymų krepšelį www.batutai.lt, ir prekes gauti jūsų nurodytu adresu per transporto kurjerius per keletą dienų. Prekės pristatomos NEMOKAMAI, už C.O.D. (Cash on delivery) paslaugą mokestis neimamas.

4. Apmokėjimas grynaisiais pinigais:

Atvykti pas mus į sandėlį, Gaižiūnų g. 4, Kaune, ir už prekes atsiskaityti grynaisiais pinigais vietoje. Prieš atvykdami į sandėlį, maloniai prašome pranešti iš anksto!

5. Apmokėjimas lizingu:

Prekes galite pirkti ir išsimokėtinai per „SB lizingas“. Daugiau informacijos, susisiekus su mumis bei banko svetainėje www.sblizingas.lt

 

MALONIAI KVIEČIAME!