Menu

Apie mus

Per keturioliką metų nuo įkūrimo pradžios, 2004 metų, UAB 'Braitech' pardavė šimtus batutų ir baseinų, stalo teniso stalų ir treniruoklių. Buvome pirmieji, atvežę batutus į Lietuvos rinką. Esame atidūs klientui, siūlome tik atsakingai parinktas kokybiškas prekes. Jas atsivežame tiesiogiai iš mūsų tiekėjų Anglijoje ir Vokietijoje (batutai, žaidimų palapinės), Olandijoje (batutai, futbolo vartai, treniruokliai, žaidimų nameliai ir kt.).

Norėtume taip pat pasidžiaugti, kad mūsų įmonė, ir vėl pateko tarp stipriausių Lietuvoje įmonių, turėdama aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą 2017 metais turėjo tik nedidelė dalis visų Lietuvoje veikiančių įmonių. Kaip įvertinti stipriausieji? Svarbiausias vertinimo kriterijus – aukštas mokumo reitingas. Tokia įmonė gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Esame šeimyninio verslo atstovai, dirbame visa šeima kartu. Dėl to džiaugiamės ir labiausiai suprantame tuos klientus, kurie yra tėvai, mylintys savo vaikus, ir šeimos, trokštančios aktyvesnio, įdomesnio laisvalaikio lauke ir namie.

Per keturioliką metų šimtai šeimų tapo vieningesnės ir draugiškesnės!
Dvigubai daugiau tėvų tapo labiau mylimais!
Trigubai daugiau vaikų tapo stipresniais ir sveikesniais!
Tūkstančiai veidų pasipildė laimingomis šypsenomis!

Mes laimingi, kad Jūs esate su mumis, nes mes esame Jums!

Nuoširdžiai,

Jurgita, Ramūnas, Jūratė, Tomas
UAB 'Braitech'