...... Naujos polimerinės stalo teniso raketės Tacteo! 

2009-06-12

Cornilleau kompanija pristato naująsias TACTEO raketes, idealiai tinkančias intensyviam laisvalaikio naudojimui. Raketės atsparios smūgiams, paviršius minkštas ir gerai sukimbantis, stiklo pluoštas dar labiau sutvirtina raketę, padidina žaidimo greitį. Ypač tvirtas ilgalaikis pagrindas, ADS sistema. Ši sistema yra paremta inovaciniu raketės paviršiaus oro pralaidumu. Šio paviršiaus forma yra korėta, su daug skylučių, kurios kartu su ypatingu dangos elastiškumu užtikrina oro suspaudimą ir papildomą slėgį, raketei kontaktuojant su kamuoliuku. Skylučių forma ir didelis elastomero tamprumas suspaudžia orą ir išleidžia jį vėliau, po to, kai kamuoliukas paliečia raketės paviršių.
TACTEO rakečių paviršiaus danga sukurta bendradarbiaujant su pasauline automobilinių padangų lydere Michelin kompanija, panaudojant unikalią gumos sudėtį.
Po trijų metų tyrimų ir kūrimo su inžinieriais iš Michelin kompanijos laboratorijų, Cornilleau sukūrė pirmą dvigubai įpurkštą kombinuotą raketę. Dvigubo įpurškimo gamybinis procesas užtikrina puikų sukibimą tarp raketės kraštų ir jos dangos. Šis dviejų naujų medžiagų sukibimas leidžia sukurti pirmą tokio tipo apdengtą raketę, kuris niekada nesusidėvės. Daugiau temoje /Stalų priedai/.