...... Treniruokliai KARŠTOS KAINOS! 

Jėgos staklės- centrai

Jėgos staklės, centrai KARŠTA KAINA!

Puikaus dizaino tvirtos plieninės jėgos staklės su patogiomis atramomis ar sėdynėmis, priderinančiomis kiekvienam pagal poreikius. Nuosavas profesionalaus sporto fitneso centras namuose.

Suoleliai treniruokliai

Suoleliai treniruokliai

Joy Sport štangos suoleliai yra tvirti, suteikiantys daugelį jėgos pratimų galimybių. Stipri plieno kostrukcija iš stačiakampių vamzdžių patikimai išlaiko didelius štangos svorius. Skirtingomis padėtimis reguliuojamų atramos ir sėdynės dėka galima atrasti labiausiai tinkamas ir komfortabilias kūno pozicijas.

Elipsiniai treniruokliai

Elipsiniai treniruokliai KARŠTA KAINA!

Patogūs elipsiniai treniruokliai su naujausia ir pažangiausia elektronine sistema. Unikalaus dizaino dėka jūsų sąnariai bus minimaliai apkraunami, raumenys judės lengvais, natūraliais judesiais. Stipri plieno konstrukcija, pramoniniai guoliai, Poly-V perdavimo diržas ir būgno tipo magnetinio pasipriešinimo valdymas užtikrina aukštą kokybę. Ši sistema užtikrina begarsį treniruoklio darbą. 13 įdomių ir skirtingų treniruočių programų. Storos rankenos iš 40 mm skersmens plieninių vamzdžių rankoms leidžia tvirtai ir patogiai įsikibti.

Dviračiai treniruokliai

Dviračiai treniruokliai

Joy Sport dviračiai treniruokliai yra absoliučiai geriausi treniruokliai jūsų namuose. Specialiai sukurti žmonėms, kurie mėgsta automatiškai paruoštas treniruočių programas. Skirti kiekvienam - jei norite numesti svorio, pagerinti savo savijautą arba tiesiog pailsėti po darbų. Tinkami žmonėms iki 150 kg svorio. Patogi ir lengva treniruotės pradžia, begarsis veikimas.

Irklavimo treniruokliai

Irklavimo treniruokliai KARŠTA KAINA!

Joy Sport irklavimo treniruokliai yra sukurti iš išskirtinai aukštos kokybės medžiagų. Bėgių sistema yra pagaminta iš tvirto aliuminio, pritvirtinto prie plieninio rėmo, užtikrinant treniruoklio ilgaamžiškumą. Visos besisukančios dalys yra su kokybiškais, ilgai tarnausiančiais guoliais. Treniruoklių puiki išvaizda - kruopštaus ir smulkmeniško darbo rezultatas. Tvirtai pritvirtinta ergonomiška sėdynė, reguliuojamos pėdų atramos ir dirželiai yra ypatingai patogūs, leidžiantys atlikti ypač natūralius irklavimo judesius. Sulankstomi, kompaktiški, taupantys vietą.

Spiningo dviračiai treniruokliai

Spiningo dviračiai treniruokliai KARŠTA KAINA!

Joy Sport spiningo dviračiai pralenkia kitus dviračius visose kategorijose. Didelis stabilumas, ypatingai lengvi ir lankstūs judesiai, minimalus garsas. Šie dviračiai turi tokią pačią kokybę ir treniravimosi galimybes kaip ir profesionalūs fitneso centre esantys treniruokliai. Patobulintas ilgaamžiškumas, trijų sluoksnių danga padengtas, galvanizuotas nuo rūdijimo plieninis rėmas. Kombinuoti pedalai - SPD arba pėdos apkaba. Patentuota nauja Smart-EZ avarinio stabdymo sistema. Visose besisukančiose detalėse panaudoti pramoniniai guoliai. Lengvai reguliuojamos apkrovos. Raumenų apkrova pasiskirsto ypač tolygiai.

Bėgimo takeliai

Bėgimo takeliai

Joy Sport bėgimo takeliai nuo intensyvaus sporto režimo iki pusiau profesionalių su ypatingai galingais varikliais, galinčiais pasiekti maksimalią 6 arklio jėgų galią. Platūs takeliai iki 52 cm. Didesnei sąnarių apsaugai, yra naudojama speciali takelio pakabos sistema. Turi įdiegtas treniruočių ir nuo pulso priklausančias programas, kurios pagal pulsą reguliuoja apkrovą. Dėl šių privalumų olandų kompanijos Joy Sport bėgimo takeliai yra gerai žinomi visoje Europoje.

Vibro treniruokliai

Vibro treniruokliai

Joy Sport vibro treniruokliai yra atitinkantys CE sertifikatą aukštos kokybės profesionalūs treniruokliai, tinkami tiek sporto salėms, tiek namams. Treniruoklis efektyviai treniruoja ir masažuoja absoliučiai visas raumenų grupes. 15-20 minučių treniruotė, 2-3 kartai per savaitę, atitinka 1-2 val. treniruotę sporto salėje. Vibro treniruotės privalumai yra bendras organizmo valymas, padidėjusi raumenų jėga ir ištvermė, sustiprėjusi širdies kraujagyslių sistema, greitėjantis ląstelių atsinaujinimas - kova su senėjimu, koreguojamas svoris.

Joy Sport treniruoklių priedai

Treniruoklių priedai AKCIJA!

Joy Sport siūlo aukštos kokybės treniruoklių priedus.