...... KODĖL MŪSŲ BATUTAI? 

Olandų šokinėjimo ant batutų žvaigždė lygina kokybiškus Avyna batutus su pigiais nesaugiais modeliais

Olandų šokinėjimo ant batutų rungties lengvaatletininkė, kandidatė į Londono 2012 ir Rio de Žaneiro 2016 olimpines žaidynes, Rea Lenders pasirašė ilgalaikį kontraktą su mūsų batutų tiekėjų kompanija AVYNA. Šiuo kontraktu AVYNA ir Rea nori įrodyti, kad AVYNA batutai yra vieni saugiausių, aukščiausios kokybės batutų tarp masės prastų kiniškų nesaugių produktų.

Prašome pasižiūrėti filmukus, kuriame Rea Lenders lygina pigius nekokybiškus batutus su Avyna modeliais:
http://www.youtube.com/watch?v=IGLoznWCDFM
http://www.youtube.com/watch?v=N41uXVd2PC4

Avyna prekių lankstinukas
Avyna prekių lankstinukas'Avyna gamina pačius saugiausius batutus rinkoje, jie buvo ištestuoti JAV ir pripažinti geriausiais ir patikimiausiais batutais. Medžiagų, iš kurių jie pagaminti, patikimumas užtikrina daugelį saugaus naudojimo metų! Tai didelis kontrastas tarp to, kas paprastai yra gaminama rinkoje', - sako Rea Lenders.

Kompanijos savininkas Joost van Tol pradėjo savo veiklą 1999 m., pirmasis gamindamas batutus Europos rinkai, nes jis įsitikino, kad importuojami batutai tarnauja tik 1-2 metus ir dažniausiai nėra saugūs. 2002 metais gamyba buvo perkelta į Vietnamą.

Avyna pristato nedidelį filmuką apie tai, kaip gaminami batutai. Daugelis gamybos stadijų yra kompiuterizuotos, naudojamos išskirtinai aukštos technologijos, dirbama kruopščiai ir atidžiai. Kai kurie darbai atliekami tik rankomis. Įsitikinkite, kas lemia mūsų batutų aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą!
Nuoroda: http://www.youtube.com/watch?v=JzAuo-q_Ss8&feature=em-upload_owner

'Deja, vartotojai dažnai tik po pirkimo pastebi, kad yra labai dideli kokybės skirtumai ir savo greitai sunaudojamą batutą jie jau keičia nauju aukštos kokybės batutu, nes po tokios patirties jau gerai supranta, kad dabar nori šokinėti saugiau ir aukščiau! Dėl šios priežasties mes suteikiame ilgą garantiją Te Avyna batutų rėmui ir spyruoklėms', - sako Joost van Tol.