...... Jumpking stačiakampio 3.70x2.44m batuto komplektas su tinklu ir kopėtėlėmis NAUJIENA!  

Jumpking stačiakampio 3.70x2.44m batuto komplektas su tinklu ir kopėtėlėmis NAUJIENA!
Kodas: JKRectangularBig
Kaina: 880.00 € / 3038.46 Lt
Nauja kaina:749.00 € / 2586.15 Lt
Prekės kodas: JKRectangularBig
Dydis (m): 3.70 x 2.44
Spalva: Žalia su juoda
Išlaikomas svoris (kg): 140
Paskirtis: Laisvalaikio režimas
Matracas: Ypatingai patvarus 100% polipropilenas permatronas su ekstra stipriomis siūlėmis
Spyruoklių skaičius (vnt.): 92
Spyruoklių ilgis (mm): 180
Apsauginis spyruoklių apdangalas (mm): 250 mm pločio, 20 mm storio TVIRTESNIS putplastis, tentinė laminuota medžiaga iš abiejų pusių, atspari UV ir vandeniui, apdangalas tvirtinamas iš LAUKO PUSĖS - MAŽIAU DĖVISI, MAŽIAU MINDOMAS
Rėmo aukštis (cm): 86
Rėmas (mm): 2, STORIAUSIAS JUMPKING SERIJOJE, 57 mm, tvirtas galvanizuotas plienas, padengtas dažais milteliniu būdu, unikali konstrukcija ties T formos detalėmis be tradicinių suvirinimo siūlių, papildomai sutvirtinta atramomis
Sertifikatai: Atitinka Europos Bendrijos žaislų saugumo standartą EN-71-14, saugos standartus ASTM ir TUV, patentai rėmo konstrukcijai DE602006006495D1, EP1721640B1, US7628731
Pakuotės dydis (cm): 2 dėžės 147x83x20, 147x83x19
Pakuotės svoris (kg): 120 DIDELIS SVORIS - ITIN TVIRTA KONSTRUKCIJA!
Gamyklinė garantija: 5 metai rėmui, 12 mėn. kitoms dalims
Gamintojas: YJ Europe Ltd., Anglija
Pristatymas: 2-3 savaitės
Kiekis:

Batuto komplekte yra apsaugos tinklas, milteliniu būdu padengtos kopėtėlės, visko, ko jums reikia, yra viename komplekte už tą pačią kainą!

Artimiausias gimnastikai savo forma Jumpking modelis! Pats storiausias rėmas iš visų Jumpking batutų! 3 šokinėjimo zonos - skirtingai nuo apvalaus batuto, kuris šokdina į centrą, čia galima šokinėti tolygiau visame plote, lengviau koordinuoti judesius! Patvaresnis ir storesnis, laminuotas iš abiejų pusių, tvirtesnio putplasčio spyruoklių apdangalas, tvirtinamas iš lauko pusės - mažiau dėvisi, mažiau mindomas! Išgaubtos formos tinklo strypai - ilgiau tarnauja tinklas, kuris yra iš vidinės pusės - saugiau vaikams, nes mažiau kontakto šokinėjant! Didesnis išlaikomas svoris iki 140 kg! Paties batuto svoris - 120 kg - itin tvirta konstrukcija! Stačiakampio pailga forma itin tinka pastatyti siauresniuose plotuose!

Mums malonu pristatyti absoliučią naujieną Lietuvoje - daugiausiai batutų pasaulyje pagaminančio, pasaulinio garso batutų lyderio Jumpking batutus, suprojektuotus ir sukurtus JAV. JumpPOD batutai turi išskirtinai tik jiems sukurtas naujoves - tobulesnį šuolį dėl naujoviško spyruoklių kabinimo, T formos rėmo konstrukcijas, bei daugelį kitų inovacijų, kurios iš tiesų išskiria juos iš standartinių batutų rinkos. Apsaugos tinklo viršuje esantis rėmas yra iš stiklo pluošto, suteikdamas konstrukcijai tvirtumo.
Dvigubo užrakto apsaugos tinklo 'saugaus įėjimo sistema', kuri neleidžia savarankiškai išlipti mažamečiams iš batuto. Tvirtas užtrauktukas su dideliais segtukais.
Galvanizuotos spyruoklės Eurospring TM kabinamos unikaliu patentuotu būdu iš rėmo viršaus ir apačios tam, kad tolygiau paskirstytų apkrovimą. Tai gerina šuoliuko kokybę, jį geriau kontroliuoja, taip pat užtikrina, kad rėmas nebūtų pamažu lenkiamas į vidinę pusę, kaip kad būna standartiniuose batutuose, tuo išlikdamas stabilus ir ilgainiui nepakitęs.
Taip pat JumpPOD batutai turi unikalią rėmo konstrukciją, kuri ties trisluoksnėmis plieninėmis 5 mm storio T formos detalėmis yra be tradicinių suvirinimo siūlių ir papildomai sutvirtinta atramomis. Dėl to šios didžiausią apkrovą šokinėjant gaunančios rėmo vietos yra žymiai atsparesnės ir ilgaamžiškesnės už standartiniuose batutuose esančias įprastas konstrukcijas, kurios greitai tampa pažeidžiamomis ir nulūžta. Ši unikali konstrukcija yra užpatentuota patentais DE602006006495D1, EP1721640B1, US7628731
Gamyklinė garantija rėmui 5 metai, likusioms dalims 12 mėn. Taip pat mūsų batutams suteikiamas ir pogarantinis aptarnavimas. Tai yra labai naudinga, nes ilgainiui naudojant batutą, bus galimybė pasikeisti susidėvėjusias detales, ko prekybos centrai pasiūlyti negali.


Vartotojo instrukcija pdf
Batuto video


Šiam batutui tinka priedai:


Pagrindinės taisyklės, įsigijus batutą pdf