...... Batutai AKCIJOS! 

Jumpking JumpPOD batutai

Jumpking JumpPOD batutai AKCIJOS! TOP EUROPOJE JAU 10 METŲ! NAUJI MODELIAI 2017!

Mums malonu pristatyti absoliučią naujieną Lietuvoje - daugiausiai batutų pasaulyje pagaminančio, pasaulinio garso batutų lyderio Jumpking batutus, suprojektuotus ir sukurtus JAV. Vieni iš Jumpking modelių JumpPOD turi išskirtinai tik jiems sukurtas naujoves - tobulesnį šuolį dėl naujoviško spyruoklių kabinimo, T formos rėmo konstrukcijas, apsauginio tinklo tobulesnio tvirtinimo bei daugelį kitų inovacijų, kurios iš tiesų išskiria juos iš standartinių batutų rinkos. Yra apvalios arba ovalios, stačiakampio formos.

Pro-Line batutai

Pro-Line batutai AKCIJOS!

Pro-Line batutai yra tvirti, aukštos kokybės batutai, išlaikantys iki 180 kg svorį, galintys stovėti lauke ištisus metus. Ilgos batuto spyruoklės leidžia ypatingai aukštai iššokti. Apsauginis rėmo apdangalas visiškai padengia spyruokles, užtikrindamas optimalų saugumą. Unikali priemonė aktyvaus laisvalaikio sportui, aktyviam režimui.
Pro-Line batutai turi Europoje plačiai vertinamus TUV ir AIB sertifikatus, įrodančius saugumą ir aukštą kokybę. Pro-Line suteiks daug šokinėjimo džiaugsmo ištisus metus.

Įleidžiami į žemę batutai

Įleidžiami į žemę batutai NAUJIENA!

Įleidžiami į žemę batutai yra stacionarūs, leidžiantys saugiau jaustis nepatyrusiems šokikams.

Mini batutai vaikams

Mini batutai vaikams

Mažiausi batutai patiems mažiausiems - puiki pradedančiųjų šokinėtojų Bazoongi serija! Saugūs naudoti, su patogia rankena, spalvingu piešiniais iliustruotu apdangalu ant spyruoklių. Jūsų nenuoramai mažyliui - smagus ir sveikas sportas kasdien!

Eurotramp batutai

Eurotramp profesionalūs ir viešojo naudojimo batutai

Eurotramp batutai yra tinkami tiek intensyviam sportui, tiek laisvalaikiui. Jau 25 metus Eurotrampo kompanijos batutai yra sėkmingai naudojami Pasaulio ir Europos gimnastikos čempionatuose. 2000 metais ant šių batutų šokinėjo Sidnėjaus Olimpinių žaidynių sportininkai, tada pirmą kartą olimpiados istorijoje ši sporto šaka buvo oficialiai įregistruota kaip olimpinė. Įleidžiami į žemę batutai yra saugūs vaikams ir nepatyrusiems šokikams.

Batutų priedai

BATUTŲ PRIEDAI

Kartu su batutais siūlome įsigyti daugelį kokybiškų priedų: apsaugos tinklus, kopėtėles, apsaugas nuo kritulių ir kt.